Program
Sep
20
čet
|
10:00 |
Spremljevalni programKoreografija v epohi gibanjrazstavaPlesna izba Maribor |
16:30 |
Spremljevalni programGibalnicaprostor za gibanjeEuropark Maribor |
20:00 |
Daniel AbreuŽivalplesna predstavaII. Gimnazija Maribor |
Sep
21
pet
|
16:30 |
Spremljevalni programGibalnicaprostor za gibanjeEuropark Maribor |
17:00 |
Dejan SrhojMapiranje mestapredstavaGlavni trgZbirno mesto: Glavni trg, pred kužnim znamenjem |
18:30 |
Dejan Srhoj, Jasmina ZaložnikDoživetje – pogled z druge stranipogovorKino Udarnik |
20:00 |
Razmišljujoč koreografski premik kamereOsvetljeni - plesni filmiKino Udarnik |
Sep
22
sob
|
10:00 |
Spremljevalni programPlesna delavnica: Daniel Abreuplesna delavnicaPlesna izba Maribor10.00 – 13.00 / Vstopnine ni |
16:30 |
Spremljevalni programGibalnicaprostor za gibanjeEuropark Maribor |
18:00 |
April VeselkoOstro in slanoplesna predstava, premieraII. Gimnazija Maribor |
Sep
23
ned
|
16:30 |
Spremljevalni programGibalnicaprostor za gibanjeEuropark Maribor |
Sep
24
pon
|
16:30 |
Spremljevalni programGibalnicaprostor za gibanjeEuropark Maribor |
20:00 |
Mojca Kasjak & "Kriplčki"Kaj to predstavlja?predstavaII. Gimnazija Maribor |
Sep
25
tor
|
16:30 |
Spremljevalni programGibalnicaprostor za gibanjeEuropark Maribor |
Sep
26
sre
|
16:30 |
Spremljevalni programGibalnicaprostor za gibanjeEuropark Maribor |
20:00 |
Nika Arhar, Pia Brezavšček, Katja Čičigoj, Saška Rakef in Jasmina ZaložnikKoreografiranje izračunovperformativno predavanjeKlub KGB |
Sep
27
čet
|
20:00 |
Kaja Lorenci & Ivan MijačevićZven telesne tišineplesna predstavaII. Gimnazija Maribor |
Sep
28
pet
|
20:00 |
Thomas Noone DanceNam nenavadno znane katastrofeplesna predstavaII. Gimnazija Maribor |
Sep
29
sob
|
10:00 |
Spremljevalni programPlesna delavnica: Thomas Nooneplesna delavnicaPlesna izba Maribor10.00 – 13.00 / Vstopnine ni |
20:00 |
Jasmina Križaj, Cristina Planas LeitaoZelo okusen zalogajplesna predstava, premieraSNG Maribor |
Sep
30
ned
|
16:30 |
Spremljevalni programKljuč do mestaUrbani sprehod s Petro Bauman in izbranimi avtorji umetniških projektovVetrinjski dvorecZbirno mesto: Naskov dvorec / Vstopnine ni |
20:00 |
Tina Valentan, Luka Martin ŠkofDelovni naslovgledališka instalacija/premiera v nastajanjuII. Gimnazija Maribor |
Pridružujemo si pravico do spremembe programa.
Predstave in predstavitve, ki so umeščene na javne površine, bomo v primeru slabega vremena prestavili ali za njihovo izvedbo poiskali alternativen prostor. Vse informacije bodo dostopne na tej spletni strani.
Predstave in predstavitve, ki so umeščene na javne površine, bomo v primeru slabega vremena prestavili ali za njihovo izvedbo poiskali alternativen prostor. Vse informacije bodo dostopne na tej spletni strani.